Портативная мини колонка Wholesale Outdoor Bazooka X Design Portable Bluetooth Speaker with Handle S11A



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативная мини колонка Handle S11A
Колонка HZ S11A з функцією МР3-плеєра - судова річ для відпочинку . Адже за допомогою HZ S11A можна не тільки прослуховувати радіо, але і відтворювати аудіофайли з зовнішніх накопичувачів. У пристрої є кардрідер, що зчитує файли з карт пам'яті TF, а також є USB-слот, для підключення флешок і інших гаджетів.
На бічній панелі HZ S11A знаходяться кнопки управління відтворенням. З їх допомогою можна переключити трек або поставити плеєр на паузу.Там же знаходиться роз'єм для підключення кабелю зарядки.
Також тут вбудований акумулятор. Зарядити акумуляторну батарею дуже просто підключіть приймач за допомогою кабелю. Гучні динаміки та зручний пристрій .

Характеристики
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип питания
|
Аккумулятор, USB-порт |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм micro USB USB |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | SD |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Чувствительность | 95 дБ |
| Максимальная частота | 16000 Гц |
| Состояние | Новое |
| Формат акустики | 2.1 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Минимальная частота | 280 Гц |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Особенности | FM-приемник |
| Страна производитель | Китай |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Производитель | Handles |
