Машинка для стриження волосся GEMEI GM-1035
Машинка для стриження — це дуже зручно, а головне, не треба куди йти та платити гроші. Машинка для стриження — це перукар дому. Перукарська майстерність завжди буде мистецтвом перетворення людей, проте в нас на візит у салон краси часом просто бракує часу. Якщо ваша зачіска не дуже складна, то можна її освіжити та підрівняти за допомогою машинки для стриження волосся.Для її використання не обов'язково мати професійними навичками перукаря. Машинка для стриження підходить для волосся будь-якої довжини. Леза зроблені з неіржавкої сталі, максимально прямі із широкою поверхнею, що дає змогу зістригати волосся чисто та з досить високою швидкістю.
Характеристики:
― Нерухоме лезо зроблене з неіржавкої сталі
― Ергономічний дизайн
― 4 знімні насадки 3 mm, 6mm, 9mm, 12mm
― регульовані сталеві леза
— олія, насадки, щітка
― 220-240v
― потужність 10w

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |



