Вулична WIFI камера відеоспостереження поворотна QF300-6Mp з віддаленим доступом
Нова якісна, надійна, поворотна вулична відеокамера 2022 для дому, дачі, інших об'єктів!
6 Мегапіксельна вулична поворотна камера з можливістю відстеження людини автоматично, може визначати і стежити за об'єктом, що рухається.
Вбудований датчик руху може розрізнити людину в кадрі та надіслати повідомлення на мобільний телефон, а також записати відео на карту пам'яті камери.
Таким чином камера працює як сигналізація та відеоспостереження одночасно!
Працює з безкоштовним додатком ICSee, з телефонами, планшетами під Андроїд та IOS, з комп'ютерами та мережевими реєстраторами
Три режими нічного бачення: Інфрачервоний, кольоровий та комбінований на відстані до 30м.
Сучасний спосіб стиснення відео, підтримка H265, підтримка карток пам'яті до 128 Гб
Камера працює як по WiFi, так і по кабелю, а також в автономному режимі.
Спеціальна форма камери не дає затримуватися вологи на поверхні, камера повністю вулична, витримує холод, дощ, сніг.
Модель відрізняється відмінною якістю аудіо та відео. Висока роздільна здатність зйомки дозволяє без проблем розглянути особу конкретної людини. Наявність режиму зйомки «день/ніч» дає можливість отримувати якісну картинку, незалежно від рівня освітлення. ІЧ-світлодіоди мають досить великий радіус дії, при цьому вони працюють навіть у повній темряві. Вбудований мікрофон дозволяє відтворювати голос через мобільний пристрій, персональний комп'ютер або ноутбук незалежно від вашого реального розташування. Передача звуку відбувається в обох напрямках.
Характеристики:
- Тип: вулична камера;
- Форм-фактор: корпусний;
- Режим зйомки "День/ніч": так;
- Можливість повороту камери: Вліво, Вправо, Вгору, Вниз;
- Ефективна відстань інфрачервоного підсвічування: до 30 метрів;
- Вологозахист: IP66;
- Чітка нічна зйомка, функція зберігання хмар;
- Підтримка розрахованого на багато користувачів дистанційного перегляду;
- Двосмугова аудіо передача (Вбудований мікрофон та динамік);
- Підтримка запису на microSD карту (128 Гб макс) та у хмару. (SD-карта до комплекту не входить);
- Водонепроникна, працює ідеально на відкритому повітрі, а також у приміщенні;
- Підтримка ПК, Mac, Android, iOS;
- Наближення зображення (5-кратний цифровий зум);
- Налаштування параметрів якості зображення;
- Кріплення: настінне/стельове;
- Об'єктив: 3.6 мм;
- Стиснення відео H.265;
- Обертання по горизонталі 352°;
- Обертання по вертикалі 95°;
- Робоча температура: -30 ° C до + 60 ° C;
- Вага:0.51 кг;
- Габарити: 158 х 157 х 149 мм.
Комплектація:
- Камера;
- Блок живлення;
- Комплект кріплення;
- Інструкція;
- Упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Чорно-біла |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 95 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 352 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 352 град. |
| Кут нахилу | 95 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 157 мм |
| Вага | 0.51 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиснення відео | H.265 |
| Підтримка | ПК, Mac, Android, iOS |
| Об'єктив | 3.6 мм |
| Наближення зображення | 5-кратний цифровий зум |
| Можливість повороту камери | Ліворуч, Вправо, Вгору, Вниз |
| Габарити | 158 х 157 х 149 мм |










