Бездротова вулична WiFi камера Solar ABQ-Q1 Full HD Icsee з віддаленим доступом Біла
Камера відеоспостереження із сонячною панеллю WiFi WIFI Solar Camera 2MP - це девайс для тих, кому важлива безпека. Пристрій призначений для цілодобового спостереження з можливістю перегляду, керування кнопкою тривоги, запису відео з будь-якої точки світу, де є інтернет. Камера керується за допомогою програми Icsee. Програми просте та інтуїтивно зрозуміле, а первинне налаштування відбувається з детальним описом кожного кроку.
Роздільна здатність девайса 2MP, 1920x1080p, а частота 25 кадрів/сек. Камера оснащена нічним інфрачервоним підсвічуванням з дальністю до 30 метрів. Відеокамера Solar ABQ-Q1 має 3D цифрове шумозаглушення, програмний датчик руху. Сонячна панель живить два акумулятори 18650 від яких працює камера.
Переваги:
- Не потребує живлення від мережі (працює на сонячній панелі);
- Камера виготовлена із якісних матеріалів;
- Вбудований захист від пилу та вологи;
- режим нічного бачення;
- Перегляд в режимі реального часу за допомогою мобільних пристроїв.
Характеристики:
- Тип: камера відеоспостереження
- Кут огляду: 70 градусів
- Об'єктив: 3,6mm/f1.2
- Формат стиснення: H.264/H.264+/H.265X
- Частота кадрів: 25 кадрів за секунду
- Матриця: CMOS 1/2,7"
- Двостороннє аудіо: так
- Функція День/Ніч: так
- Автоматичне перемикання режиму "день/ніч": так
- Дальність дії ІЧ-підсвічування: 30 м
- 3D DNR (тривимірне придушення шуму (sad) так
- Цифрове збільшення: так
- AWB (автом. баланс білого (sad): так
- Тип живлення: акумулятор/сонячна батарея
- Ступінь захисту від пилу та вологи: IP66
- Підтримка карт пам'яті: TF-Card (до 128 Гб)
- Розмір: 22 х 9.2 х 5.9 см.
Комплектація:
- Камера відеоспостереження із сонячною панеллю
- Акумулятори 18650 2 шт.
- Викрутка
- Комплект для кріплення
- Інструкція
- Заводська упаковка.
| Загальні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 5.9 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут нахилу | 70 град. |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Кут повороту | 70 град. |
| Антивандальний корпус | Так |
| Ширина | 9.2 мм |
| Основні атрибути | |
| Датчик руху | Так |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Зображення картинки | Чорно-біла |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 3.6 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Тип матриці | CMOS |
| Робота з зображенням | |
| DNR | 3D |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 70 град. |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 30 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 70 град. |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |









