Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова акустична система з бездротовим мікрофоном та пультом MD5-15
Багатофункціональна портативна аудіосистема для вечірок, концертів та інших заходів. Висока якість динаміків забезпечує чистий та глибокий звук.
Музичний чемодан на колесах підключається по bluetooth зі смартфоном, планшетом або ноутбуком, можливе підключення через AUX з пристроями, що володіють цим роз'ємом.
На корпусі розташовані кнопки керування відтворенням музики.
Технічні характеристики :
- Найменування товару: Портативний вуличний динамік
- Влада: 5 ручок/100 Вт
- Батарея: Литієва батарея 7,4 В/3000 мАг
- Функція: З барвистим світлом
- Динамік: 15-дюймовий вуфер і твітер
- Функція: Карта USB/TF, вхід Aux, вхід для мікрофона, BT, FM-радіо
- Розмір товару: 435*355*673 мм
Комплектація:
- Бездротовий мікрофон*1
- Пульт дистанційного керування*1
- Адаптер*1
- Посібник*1
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Потужність | 40 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Розмір динаміка | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 673 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |






