Автоматичний зарядний пристрій для акумуляторів 12В/20A
Зарядний пристрій для акумуляторів 12V/20A - це потужний та надійний пристрій, призначений для заряджання та підтримки заряду акумуляторів 12-вольтових систем. Цей пристрій ідеально підходить для заряджання акумуляторів різних типів, що використовуються в автомобілях, мотоциклах, човнах та інших транспортних засобах. Безпечна та надійна зарядка.
Широка сумісність із безліччю різних пристроїв: електробайк, моноколесо, гідроскутер, електроскутер, самокат, акумулятори.
8 технологій для безпеки:
- стабільність при тривалій роботі;
- захист від перепадів температури;
- захист від переповнення;
- захист від зворотного з'єднання;
- захист від перенапруги;
- захист від перевантаження;
- захист від короткого замикання;
- стійкість до перезапуску.
Автоматичне вимикання після закінчення заряджання.
Вбудований режим холостого ходу. Запобігає роботі та зношуванню пристрою у ненавантаженному стані: заряджання з нульовим виходом, інтелектуальне антиреверсивне з'єднання, висока безпека та надійність.
Імпульсна зарядка для захисту акумулятора. Новий метод зарядки з триступеневою модуляцією PWM для захисту акумулятора.
3-ступенева зарядка:
- крапельний заряд;
- зарядка постійною напругою;
- зарядка постійним струмом.
Міцний і стійкий до падінь, зносостійкий корпус. Оболонка виготовлена з високотемпературних, зносостійких і ударостійких матеріалів.
Характеристики:
- Вихідний струм: 20A
- Вихідна напруга: 12В
- Розміри: 23*9,5*6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 65 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Захист | від полярності, від короткого замикання, від мережі без батареї, від перенапруги, від перегрівання |



