Кавомолка електрична RAF R.7122 на 280 Вт Кавомолка для кави та спецій
Завдяки кавомолці електричний RAF, Ви зможете за лічені хвилини перемолоти кавові зерна для подальшого приготування ароматної кави.
Представлений пристрій стане справжньою знахідкою для шанувальників кави, які не хочуть задовольнятися розчинною кавою. Крім кавових зерен, прилад можна використовувати для подрібнення рису, шоколаду, бобів, горіхів, спецій та іншого насіння.
Кавомолка RAF за лічені секунди подрібнить кавові зерна та дасть можливість насолодитися ароматною ранковою кавою.
За один раз Ви зможете смолити 85 г зерен, чого вистачить для заварювання кількох порцій улюбленого напою.
Ніж кавомолки виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі, що неабияк збільшує термін експлуатації приладу.

Прозора кришка дасть змогу побачити весь процес перемелювання. Ви самі зможете відрегулювати ступінь помелу кавових зерен — чим довше Ви будете молоти, тим дрібніше вийде Ваша мелена натуральна кава.
Характеристики:
- Джерело живлення: змінний струм, подвійна напруга змінного струму 220 В, 50-60 Гц
- Потужність двигуна: 280 Вт
- Швидкість двигуна: 20000 об/хв
- Перемикач керування: кнопка Puch
- Обє'м: 100 грамів (приблизно)
- Розміри: висота 17 дюймів, діаметр 8,5 дюйма.
- Кавомолка;
- Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 85 г |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |







