Вулична камера для відеоспостереження CAMERA C16 TUYA APP WIFI IP 3.0mp
Камера вулична CAMERA C16 TUYA APP WIFI IP 3.0mp – це поєднання стилю, надійності та функціональності. Вона відрізняється відмінною якістю аудіо та відео. Призначена для цілодобового, зовнішнього відеоспостереження у великомасштабних та малих об'єктах нерухомості.
Корпус вуличної відеокамери стійкий до негативного впливу погодних умов будь-якої пори року.

Максимальна роздільна здатність зображення 1920x1080p забезпечує хорошу деталізацію подій, що фіксуються. Кут огляду горизонталлю складає 90 град., при фіксованому об'єктиві 3.6 мм. У камері встановлено нічне інфрачервоне підсвічування з максимальною дальністю до 30 метрів. На корпусі знаходиться роз'єм для SD картки пам'яті, до якого можна підключити картку об'ємом до 64 Гб.
Наявність режиму зйомки «день/ніч» дає можливість отримувати якісну картинку, незалежно від рівня освітлення. Вбудований мікрофон і динамік дозволяє відтворювати голос через мобільний пристрій, персональний комп'ютер чи ноутбук незалежно від вашого реального розташування. Віддалено можна керувати поворотом камери. Пристрій підтримує функцію виявлення руху.

Характеристики:
- Тип: вулична камера;
- Тип камери: аналогова;
- Форм-фактор: корпусний;
- Режим зйомки: день/ніч;
- Можливість повороту камери: ліворуч, праворуч, вгору, вниз;
- Наявність ІЧ-підсвічування: так;
- Датчик руху: так;
- Ефективна відстань інфрачервоного підсвічування: до 30 метрів;
- Роздільна здатність (Мп): 3.0;
- Тип матриці: CMOS;
- Фізичний розмір матриці: 1/4”;
- Вологозахист: IP66;
- Кут огляду по горизонталі: 90 град.;
- Роздільна здатність матриці: 1920x1080;
- Кріплення: настінне/стельове;
- Корпус: метал;
- Об'єктив: 3.6 мм;
- Стиснення відео: H.264 dual-stream encoding;
- Можливості: підтримка ПК, Mac, Ipad, мобільного телефону; підтримка запису на SD карту (64 Гб макс) та відтворення; підтримка розрахованого на багато користувачів дистанційного перегляду;
- Розмір: 67х67х186 мм;
- Колір білий.
Комплектація:
- Камера вулична;
- Інструкція користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TUYA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 67 мм |






