Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка-щипці для волосся DSP 20179 плойка для локонів електрична
Створюйте красиві кучері: потрійні пластини можуть задовольнити ваші потреби – романтичні хвилі, професійні кучері, які тримаються весь день. Підходить для всіх зачісок, особливо підходить для довгого або густого волосся.
Можна використовувати для оформлення для сцени, побачень, вечірок, роботи та подорожей.
Особливості:
- Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Потужність: 90 Вт
- Матеріал: керамічне покриття.
- Діаметр нагрівальної трубки: 16 мм, 13 мм
- Нагрійте до 180℃ за 3 хвилини.
- Фактична температура: 100℃,110℃,120℃,130℃,140℃,150℃,160℃,170℃,180℃,190℃,200℃,210 / 212℉,223℉,248℉,266℉, 284℉,302℉,320℉,338℉,356℉,374℉,392℉,410℉
- Натисніть та утримуйте «+.-» одночасно, щоб переключитися між градусами Фаренгейта та Цельсія.
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
- Шнур живлення, що обертається на 360°
Характеристики:
- Бренд: DSP
- Тип: Щипці для завивки
- Потужність, Вт: 125
- Кількість режимів роботи: 12
- Поверхня насадок/бігуді: Керамічна
- Терморегулятор: Так
- Максимальна температура нагрівання, °C: 210
- Мінімальна температура нагрівання, °C: 100
- Дисплей: Так
- Підставка: Так

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Кількість температурних режимів | 12 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 100 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Час нагрівання до потрібної температури | 180 сек |






