Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний туристичний похідний стілець зі спинкою XY-8013 Крісло складане для кемпінгу кольори
Складне крісло створене для приємного відпочинку на природі та заміському будинку. Його продумана конструкція націлена на максимальний комфорт відпочиваючого.
Виріб зручний та комфортабельний. М'яке сидіння дозволить вам розслабитися не гірше, ніж у домашньому кріслі. Стильний дизайн буде окрасою вашого заміського відпочинку. Легке і компактне складне крісло для дачі стане вашим улюбленим місцем відпочинку на природі.
Легке складане крісло зручно брати із собою, куди б ви не вирушили: на дачу, на пікнік або на рибалку. Завдяки своїй доладній конструкції воно не займе багато місця в машині. М'який наповнювач та приємна тканина сидіння дозволить вам комфортно відпочити.

Характеристики:
- Тип: розкладне крісло;
- Вид: кругла;
- Легкий та компактний;
- Матеріал: текстиль;
- Каркас із міцної металевої труби;
- Розмір: 80 х 80 х 80 см;
- Вага, що витримується, до 120 кг.;
Комплектація:
- Крісло розкладне кругле 80 см
- Стілець – 1 шт.;
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 800 мм |
| Глибина стільця | 800 мм |
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |







