Перетворювач напруги з 12V→220V
Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 2200 Вт.
Можливим під'єднувати до мережі автомобіля такі пристрої, як-от: ноутбуки, телевізори, DVD-плейери, музичні центри, освітлювальні лампи, вентилятори, касові апарати, системи охоронно-пожежної сигналізації (ОПС), відеоспостереження та зв'язки живлення чайників, різних освітлювальних приладів, електричного інструменту, побутових приладів і багато чого іншого.
Під час вибору інвертора напруги варто приділити увагу потужності приладу, який буде використовуватися, позаяк інвертор напруги розрахований на певне навантаження і в разі браку потужності просто не працюватиме або прийде в непридатність. І треба дотримуватися послідовності під'єднання приладів: спочатку приєднується до гнізда прикурювача або до клем акумулятора (залежно від комплектації) інвертор напруги, потім у гніздо інвертора під'єднується споживач (в вимкненому) стані) і, тільки потім, вмикається інвертор, а потім і сам споживач.
Автомобільний перетворювач 12-220 — 2200 Ватів. Перетворювач постійного струму. Він чудово підходить у випадках, коли вам необхідно забезпечувати тривале живлення різних пристроїв потужністю до 1100 Вт. Під'єднується в бортову мережу автомобілів і автобусів.
Корпус алюмінієвий
Технічні характеристики 2200W:
→ Максимальна потужність 2200 Вт
→ Номінальна потужність 1100 ВТ
→ Вихідна напруга — 220 ± 5% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 Гц
→ Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту постачання)
→ Мікропроцесорне керування
→ ККД — 85-90%
→ Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
→ Вольтметр
→ Вентилятор примусового охолодження (вмикається під час навантаження)
→ Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий сигнал)
→ Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
→ Захист від короткого замикання — запобіжник
Комплектація
- инвертор 2200W LCD
- комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 85 % |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |







