Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стриження волосся DSP 90479
Машинка для стриження волосся DSP 90479 стане простою та функціональною альтернативою громіздким електробритвам. Пристрій працює від вбудованого акумулятора, який необхідно заряджати за потреби. Гострі ножі верстата голять гладко, не залишаючи порізів і подразнення на шкірі. Стильний сучасний дизайн верстата сподобається чоловікові будь-якого віку. Компактний розмір бритви дасть змогу брати із собою в тривалі поїздки, відрядження або подорожі.
Маючи регульовану довжину відповідно до індивідуальних переваг, вона призначена для всіх типів волосся. Крім того, завдяки адаптовному важелю, настроювання стає простим і легким.
Характеристика:
- USB-заряджання 5 В постійного струму 1 А
- Потужність: 5 Вт
- Батарея: літієва батарея
- Ємність акумулятора: 1400 мА·год
- Модель двигуна: 280PA-3352V
- Час заряджання: 2 години
- Час роботи: 120 хвилин
- Матеріал леза: нержавіюча сталь.
- Швидкість обертання: 6000 об/хв.
- Ефект ультракороткого різання 0,1 мм
- Не водонепроникний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 19 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Різні кольори |




