Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет туристичний кемпінговий автоматичний MA204 4-х місний 200х200х145 см камуфляж
Шукаєте надійний автоматичний намет для кемпінгу та риболовлі? У нас є 4-місна модель з автоматичним каркасом. Цей намет не тільки забезпечить вам і вашій родині комфортний відпочинок на природі, а й заощадить час на облаштування табору.
Надійна та міцна конструкція дає змогу встановити намет за кілька хвилин, полегшуючи облаштування стоянки. Компактні розміри та легка вага роблять його зручним під час транспортування та зберігання.
Тент із поліестеру та поліетиленове дно забезпечують сухість усередині, а антимоскітна сітка захищає від комах. Дуги намету виготовлені з міцного матеріалу Fiberglass, забезпечуючи довговічність і надійність. Простота встановлення робить цей намет чудовим вибором для риболовлі або полювання.
Характеристики:
- Тип виробу: Намет
- Призначення: Кемпінгові, риболовля
- Кількість спальних місць: 4
- Кількість входів: 1
- Вікна вентиляції: 2
- Форма: Півсфера
- Каркас намету/тенту: Зовнішній
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Поліестер
- Розмір встановленого намету: Довжина: 200 см/Ширина: 200 см/Висота: 145 см

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Хакі |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Квадратна |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 2000 см |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Одношарові |


