Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн дитячий із надувним дном Intex 57422
Дитячий барвистий басейн із надувним дном.
Підійде для використання в будь-якому місці, коли є тверде рівне покриття.
Невелика висота басейну дасть змогу використовувати його для найменших.

Характеристики дитячого басейну з надувним дном Intex 57422
| Основні характеристики товару: | |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 3 кг |
| Вік дитини | 2+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 299 л |
| Виробник | Intex |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,2 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | різнобарвний |

