Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн надувний дитячий пиляльний захід Intex 56441
Надувний басейн має м'яке дно та пружні надувні стінки
Призначений для віку від 2 до 7 років.
Все, що Вам потрібно, — це рівна тверда поверхня та трохи часу.
Характеристики надувного басейну займальний захід Intex 56441
| Основні характеристики товару: | |
| Діаметр | 168 см |
| Висота | 41 см |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 617 л |
| Виробник | Intex |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | різнобарвний |


