Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн intex 56475
Круглий дитячий басейнintex 56475 — надійна конструкція, здатна перенести будь-яке навантаження, яке активно придумують діти захоплені грою.
Перед використанням досить розгорнути басейн на рівній поверхні та наповнити водою. Стінки виготовлені з жорсткого пластикового матералу, борти тримають форму навіть за активного використання. Завдяки невеликим розмірам виріб займає небагато місця, а вода під сонцем нагрівається швидко. Дитячий басейн intex 56475, батьки забезпечують найкраще місце для безпечної, веселої та корисної активності дітей.

Характеристики басейну дитячого intex 56475
| Основні характеристики товару: | |
| Довжина: | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 7 кг |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 882 л |
| Виробник | Intex |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,32 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |
| Колір | блакитний |

