Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги UKC 500W
Автомобільний інвертор UKC 500W має чудові характеристики. Здатний дати живлення практично будь-якому пристрою, який Ви забажаєте увімкнути у Вашому автомобілі. Розетка в машині, це, безумовно, дуже зручно! Вам тепер не потрібні всілякі адаптери, перехідники тощо. Подключите Автомобільний інвертор UKC 500W до акумулятора Вашого авто та під'єднуйте: фен, ноутбук, мобільний телефон, планшет, камеру, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Автомобільний перетворювач напруги 12-220 Вольт (інвертор) потужністю 500 ватів — це розетка, яка така необхідна в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, у гаражі, в автомобільних подорожах тощо)

Прилад має:
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
- Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50.0(Гц) |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 500.0(Вт) |
| Допустима пікова потужність | 1000.0 (Вт) |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10.0(град.) |
| Максимальна робоча температура довкілля | 50.0(град.) |
| ККД, не менш ніж | 90.0(%) |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
У комплекті
- інвертор 500 W
- комплект дротів для під'єднання від акумулятора та прикурювача автомобіля
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Виробник | UKC |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| ККД, не менше | 90 % |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |




