Intex 28318, каркасний великий прямокутний басейн Prism Frame Pool
Цей басейн (Intex 28318) привабливого блакитного кольору має дуже зручні місткі розміри. Цей басейн сприятливо вирізняється збільшеною надійністю й підвищеним терміном експлуатації. Він обладнаний міцнішим каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Стійки каркаса розташовані по периметру басейну під кутом, що й послугувало назвою — Prism Frame Pool (дослівно Призма Каркас Басейн). Цей каркас легко монтується з міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду або дачних газонах. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для його транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому відповідному рівному місці, зокрема на пляжі.
Цей басейн комплектується фільтрувальним картриджним насосом, що добре очищає воду та зручною драбиною.
Матеріал чаші виготовлений за особливою технологією з полівінілхлориду. Цей міцний матеріал виготовляється з 3 сплавлених шарів. Він стійкий до променів сонця, розтягування й стирання.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище.
Тент-кришка — у комплекті.

Передбачений зручний злив води з відведенням її в потрібне місце. Для цього необхідно лише під'єднувати шланг потрібного діаметра до зливного клапана, розміщеного на днищі.
ПІДРОБНЕ ОПИСАННЯ, ХАРАКТЕРИСТИКИ: INTEX 28318
| Основні характеристики товару: | |
| Довжина: | 488 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 88,7 кг |
| Висота драбини | 100 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Драбина | Є |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 3785 л/год |
| Об'єм води | 10874 л |
| Виробник | Intex |
| Розмір паковання | 49x50x117 см |
| Серія | Prism Frame |
| Скімер | Немає |
| Зливний клапан | є |
| Країна-виробник | Китай |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | блакитний |





