Басейн надувний великий каркасний Prism Frame Pool Intex 28702
Басейн Prism Frame Pool Intex 28702 за розмірами та формою схожий на Intex 28202.
Основна відмінність — це те, що басейн укомплектований міцнішими профільованими овальними трубами каркаса, а не круглими. Друга відмінність — світло-блакитний колір, а не синій.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього буде потрібна вирівняна поверхня ґрунту, жовта підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, що істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з поцинкованих міцних труб, захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 1250 л/год, картридж — тип H.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для якіснішого використання басейну.
Ця модель басейну не обладнана фільтр-насосом. Вода в басейні "об'язана" циркулювати та перемішуватися. Інакше вода набагато швидше застоюється і зіпсується.
Басейн не обладнаний скімером — системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів METAL FRAME Pool і Prism Frame Pool від наливний басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасніці" більш стійкі, у їх конструкції немає надувних елементів, які зменшують термін експлуатації всього басейну. Так само за однакового внутрішнього діаметра, наповнюваний об'єм води біля наливних басейнів набагато більше завдяки випіральним бокам, а це означає, що витрати на очищення води теж істотно різні.

Характеристики басейну надувного Prism Frame Pool Intex 28702
| Основні характеристики товару: | |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 19 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 1250 л/год |
| Об'єм води | 4485 л |
| Підстилка | Немає |
| Виробник | Intex |
| Розмір паковання | 35x30x88 см |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Скімер | Немає |
| Зливний клапан | є |
| Країна-виробник | Китай |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | синій |



