Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка для крученого волосся NOVA 5377
Класична кругла плойка для завивання волосся. Завдяки керамічному покриттю робочої поверхні плойки її використання не шкодить волоссю, надає йому блиску, захищає від пушіння та статики. Ця плойка має притискну пластину зі зручним захопленням.

Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 35.0 (Вт) |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Керамічне покриття | Да |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Насадка для спіральної завивки | Да |
| Тип терморегулятора | Ступеневий |
| Індикатор роботи | Да |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Термоізольований наконечник | Да |
| Захисна рукавичка | Немає |
| Петелька для підвішування | Да |
| Поворот шнура на 360 градусів | Да |
| Довжина мережевого шнура | 2.0 (м) |
| Подача пара | Немає |
| Можливість завивання волосся | Да |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Подача пара | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |

