Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стриження волосся Gemei GM-6053
Машинка для волосся GM-6053 має чотири знімні насадки (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм), які визначають довжину майбутньої зачіски. Саме насадки дадуть змогу проводити експерименти зі стилем і визначитися з найвідповіднішої вам зачіски.
Леза машинки Gemei виготовлені з неіржавкої сталі з титановим покриттям і прекрасно заточені, що гарантує швидкість і якість стриження.
Бездротова конструкція машинки робить її чудовою для подорожей. Завдяки зарядній батареї та тому, що немає залежності від електричних розеток, ви можете брати її із собою куди завгодно. Потужний акумулятор дає змогу працювати безперервно упродовж 60 хвилин. Цього часу цілком досить, зробити кілька стрижок. Водночас великим плюсом є те, що пристрій дуже швидко заряджається.

Характеристики:
| Виробник | Gemei |
| Тип прибора | Універсальна машинка для стриження |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість параметрів довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стриження | 3.0 (мм) |
| Максимальна довжина стриження | 12 (мм) |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції та характеристики | |
|---|---|
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Щіточка для чищення | Да |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Щіточка для чищення | Так |


