Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка подвійна керамічна Kemei JFQ-KM 2022 3в1 для голлівудських локонів плойка
Подвійна плойка для волосся може швидко, якісно та на тривалий час зробити кучері на локонах різної довжини. Паралельна завивка волосся прискорює процес створення хвилястості волосся. Робочі пластини плойки мають керамічне покриття — найщадніше до волосся і позбавляє його статичної електрики. Три температурні режими дають змогу створити різні типи зачіски від легких хвиль до щільніших пасом. У разі довгого простого пристрою автоматично вимикається.

Характеристики:
- Матеріал пластин: кераміка
- Температура: до 200 °C.
- Автовимкнення: є
- Ультрашвидке нагрівання: Так, 1-2 хвилини
- Довжина шнура: 2.5 м
- Потужність: 45 Вт
- Живлення: мережа 110-220 В
Параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 45.0 (Вт) |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Керамічне покриття | Да |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 36 (мес) |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Щипці для спіральної завивки | Да |
| Тип терморегулятора | Ступеневий |
| Максимальна температура нагрівання | 220.0 (град.) |
| Мінімальна температура нагрівання | 110.0 (град.) |
| Дисплей | Немає |
| Індикатор роботи | Да |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Термоізольований наконечник | Да |
| Захисна рукавичка | Немає |
| Петелька для підвішування | Да |
| Поворот шнура на 360 градусів | Да |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 (м) |
| Подача пара | Немає |
| Можливість завивання волосся | Да |
| Функція швидкого нагрівання | Да |
| Ширина пластин | 6 (мм) |
| Захист від перегрівання | Да |
| Вибір типу волосся | Немає |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість насадок | 1 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція автовідключення | Ні |






